Firma PINION na trhu pôsobí od roku 2005. V súčasnosti pôsobíme na Slovensku, v Brezne (Stredoslovenský kraj) 40 km od Banskej Bystrice v srdci Slovenska . Naša firma vykonáva všetky tradičné autoservisné, pneuservisné služby, čistenie,dopĺňanie a dezinfekciu klimatizácie,výroba  brzdových trubiek, oprava trubiek a gumených hadíc klimatizácie,generálky motorov, vyberanie zalomených žhaviacich sviečok, frézovanie sediel pod vstrekovacie trysky osobných a dodávkových motorových vozidiel a  k tomu mnoho ďalších služieb, ktoré oceníte vždy, keď si nebudete istí, či je auto celkom v poriadku a bezpečné. V našom autoservise sa pracuje so špičkovou technológiou a prístrojmi, pravidelne kontrolovanými a kalibrovanými. Nielen v tomto smere poskytujeme služby na profesionálnej úrovni. Vybavíme poistné udalosti vybavenie všetkých dokladov a podkladov do poisťovne vrátane opravy poškodeného automobilu.

 
Oprava automobilov
Medzi hlavné činnosti patrí kompletná oprava automobilov, predaj automobilových súčiastok a náhradných dielov, pneuservis a predaj pneumatík.

Výmena a oprava čelných skiel
Vaše poškodené sklo Vám vymeníme za kvalitné nové v každej našej pobočke prostredníctvom poisťovne. Oprava-lepenie čelných skiel malých aj veľkých dierok za výhodné ceny.

Oprava autoklimatizácie
Auto klimatizácia je užitočnou súčasťou automobilu dá sa veľmi dobre používať ako v lete tak i v zime. Hlavne pri odrosovaní hlavných a bočných skiel ako v zime, aj v lete pri daždivom počasí. V letných obdobiach na príjemné ochladenie interiéru. Odrosenie skiel nastane behom 20 sekúnd od zapnutia klimatizácie. Klimatizácia sa môže používať spolu aj s kúrením.

Pri zanedbaní údržby klimatizácie je oprava klimatizácie finančne náročnejšia. Čistenie a sušenie celého systému auto klimatizácie by sa malo vykonávať jeden krát za 2 roky. Výmena kabínového filtra by sa mala vykonávať raz do roka záleží od prostredia v ktorom sa auto pohybuje (prašné, menej prašné prostredie). Dezinfekcia sa odporúča 2 krát do roka pred a po letnej sezóne.

Zaoberáme sa aj opravou auto klimatizácií čo znamená od výmeny kompresorov (repas-oprava) po opravu klimatizačného potrubia a hadíc.