Oprava automobilov
Medzi hlavné činnosti patrí kompletná oprava automobilov, predaj automobilových súčiastok a náhradných dielov, pneuservis a predaj pneumatík.

Výmena a oprava čelných skiel
Vaše poškodené sklo Vám vymeníme za kvalitné nové v každej našej pobočke prostredníctvom poisťovne. Oprava-lepenie čelných skiel malých aj veľkých dierok za výhodné ceny.
 
Oprava autoklimatizácie
Auto klimatizácia je užitočnou súčasťou automobilu dá sa veľmi dobre používať ako v lete tak i v zime. Hlavne pri odrosovaní hlavných a bočných skiel ako v zime, aj v lete pri daždivom počasí. V letných obdobiach na príjemné ochladenie interiéru. Odrosenie skiel nastane behom 20 sekúnd od zapnutia klimatizácie. Klimatizácia sa môže používať spolu aj s kúrením.

Pri zanedbaní údržby klimatizácie je oprava klimatizácie finančne náročnejšia. Čistenie a sušenie celého systému auto klimatizácie by sa malo vykonávať jeden krát za 2 roky. Výmena kabínového filtra by sa mala vykonávať raz do roka záleží od prostredia v ktorom sa auto pohybuje (prašné, menej prašné prostredie). Dezinfekcia sa odporúča 2 krát do roka pred a po letnej sezóne.